Články
Aplikovaná improvizace nás učí otevřenosti a flexibilním reakcím na změny.
 

Svět se mění a vyvíjí. Již dnes je potřeba se připravovat na změny zítřka. Na vše se nemůžeme připravit. Možnou cestou je naučit se reagovat na jakýkoliv vývoj situace s klidnou hlavou a směřovat své úsilí na řešení. 

Díky tréninku metodami aplikované improvizace je možné získat potřebné agilní nastavení mysli, které nám pomůže žít spokojeně a s nadhledem v našem osobním i pracovním VUCA světě. Více informací v článku. 

Reportáž: Chcete agilní týmy? Naučte je větší otevřenosti, spolupráci a umění chybovat.
 

Na workshopu se na naučíte větší otevřenosti, lepší spolupráci a společné tvorbě nečekaných řešení vystavěných na sdílené tvořivosti a podpoře.

„V praxi se často setkávám s tím, že lidé až příliš často v určité situaci zbytečné otálejí s odpovědí, namísto rychlé reakce. Pokud jste ale zkušený manažer nebo lídr, není k tomu důvod. Ve skutečnosti víte mnohem více, než vám hlava v daný okamžik nabízí jako odpověď, a tak nemusíte váhat. Intuice vám napoví,“ říká Raymond.

Reference
"Odnáším si to, že je možné, nebýt náročný na tým. Nechtít věci hned dokonale a dát lidem prostor. Stavět na jejich nápadech a říci jim: Děláte to dobře a ještě byste mohli přidat tohle... "
 
Kateřina

duben 2019, Libchavy

"Workshop je hodně našlapaný. Probírané věci jsou použitelné v praxi, dokážu si jejich využití představit na řadě situací, které běžně řeším. Získané vědomosti mohu hned použít."
Monika

duben 2019, Libchavy

"Je dobré mít připravený plán ale stejně důležitá je schopnost, umět svůj plán přizpůsobit nové situaci. Změna myšlení a přizpůsobování se novým podmínkám, je něco co bude hýbat světem.
Mariana

duben 2019, Libchavy

Přišla jsem zažít nové zkušenosti. To, co zažiju skrze sebe, dokážu pak daleko líp propojit do života, své praxe a profese.
Iva

duben 2019, Libchavy

Kontakt

Markéta Bubnová

projektová manažerka

tel.:+420 777 875 557

e-mail: bubnova@akademiesro.cz

AKADEMIE

NOVÝ ROZMĚR

je jedním z projektů

AKADEMIE / Horní Libchavy 127, Libchavy 561 16 / tel.:  775 552 225